Kompleksowa obsługa techniczna nieruchomości 24h/7

Zrozumienie Twoich potrzeb jest pierwszym krokiem świadczenia nowoczesnych usług.


"Nowoczesna Technika" jest marką firmy First PFM Sp. z o.o.
Nowoczesny Facility Managment i Property Management,
obsługa techniczna obiektów. www.firstpfm.pl

złota rączka

Witamy!

Zmniejszenie kosztów utrzymania nieruchomości, przy jednoczesnym zwiększeniu wydajności i poprawy jakości usług - to dla większości organizacji coraz większe wyzwanie. Obowiązki, związane z kompleksową obsługą techniczną nieruchomości dla biznesu 24h/7, wiążą się z różnymi trudnościami: z zachowaniem odpowiedniego czasu reakcji, czy z efektywnością i kontrolą kosztów. Zarządzanie tym eksploatuje personel uniemożliwiając tym samym osiągnięcie zamierzonych celów core biznesu.

First PFM serwis 24h

O nas

Outsourcing kompleksowej obsługi technicznej nieruchomości 24h/7 – to rozwiązanie przyszłościowe. Dzięki niezawodnym i nowoczesnym usługom technicznej obsługi nieruchomości First PFM może podnieść wydajność, efektywność i wartość Państwa obiektów. Oferujemy pełen zakres usług konserwacyjnych, serwisowych oraz modernizacyjnych. Mamy również doświadczenie w stosowaniu niestandardowych rozwiązań, skrojonych na indywidualne potrzeby każdego Klienta.

Nieograniczony zasięg na terenie całej Polski dzięki wykwalifikowanym grupom fachowców i naszym serwisom mobilnym.

Zlecenia obsługi technicznej realizujemy dobrze wykwalifikowanym i doświadczonym personelem. Do wielu wezwań możemy wysyłać własne serwisy mobilne z własną, wypróbowaną grupą fachowców.

Back-office

W zadaniach, związanych z obsługą techniczną nieruchomości, wykorzystujemy zintegrowane oprogramowanie informatyczne Syenbi FM. Pozwala ono na jednoczesne korzystanie z kompleksowych, uporządkowanych baz danych: technicznej, ekonomicznej i handlowej oraz wspiera działania firmy – administracji, działu technicznego, finansowego i prawnego. Poprawia to znacząco jakość i sprawność naszej działalności.Dysponujemy własnym Contact Center, które jest czynne przez całą dobę pozostając w stałej gotowości do podejmowania zgłoszeń od Klientów.

Definicja FM

"Facility Management jest dziedziną, która obejmuje szereg dyscyplin. Usługi FM zapewniają funkcjonalność budynku i jego otoczenia poprzez integrację ludzi, miejsca, procesów oraz technologii."

przeglądy techniczne

Podmiejska 1,
01-498 Warszawa
22 100 68 28


Infolinia

691 498 308

Spółka dysponuje wyspecjalizowaną i doświadczoną kadrą pracowników, którzy swoje umiejętności i kompetencje w zakresie obsługi technicznej zdobywali przez wiele lat na polskim rynku usług oraz w ramach projektów zagranicznych.